Geoblog.pl    patoholiday    Podróże    kuciapka jedzie do azji    same same but different

same same but different

Kambodża
Kambodża, Sihanoukville

Ibiza pelna geba. Geba pelna pryszczy, sladow po ospie i obdarzona wielkim, ziemniaczanym nochalem, zlamanym w trzech miejscach. Wiaderko wodki z red bullem 15 zl, piwo w knajpie 1.5zl, flaszka lokalnej whisky 5 zl, 20 gram stafu 30 zl. Do tego pomiedzy plazowymi stolikami suna ofiary min ladowych, bez nog i rak. A za twoje rece i nogi, szarpia cie liczne niczym szarancza, tak samo natarczywe dzieci z paciorkami.

Dzieci te to ewenement na skale swiatowa, z ktorymi nie poradzilaby sobie nawet superniania. Gnojki zarabiaja kilkarotnie wiecej niz dorosli, pracujacy na polach, czy w fabrykach. Rozpuszczeni sa niemozebnie, chamscy do granic wytrzymalosci i w dodatku kradna. Standardowy dialog z takim karaluchami wyglada mniej wiecej tak:
-Kup bransoletke!
-Nie chce
-Czemu?
-Bo nie chce miec tej bransoletki?
-Czemu?
-Bo nie chce i juz
-Chcesz!
-Nie chce i mam do tego prawo!
-Nie masz!
-Mam, idz sobie!
-Nie masz, a to moj kraj i sie nie rusze z twojego lezaka

i tak dalej... Oczywiscie cala akcja ma miejsce przy piwku, w knajpie na plazy. Male szkodniki oprocz tego, ze mowia, dotykaja cie, wchodza ci na kolanach, klada sie na stolikach. Wiec nie dosc, ze czujesz sie jak burzuj i swinia, pijac przy kalekach browarka, to jeszcze tracisz resztki czlowieczenstwa, myslac o mordowaniu juz narodzonych dzieci. Kambodzanska kurwa Ibiza!

Jedziemy do Wietnamu :)

geralt1
geralt1 - 2010-03-26 10:12
Nie mówcie że aż tak tragicznie jest tam z dzieciakami i naciągaczami:( Ku*wa... planuje tam spędzić około tygodnia odpoczywając na plaży w wakacje, a nie użerając się z dzieciarnią:) Ale to że staff jest tani to już słyszałem:) a teraz mam naoczny dowód u was:P

Powodzenia w dalszej podróży. I BTW prowadzicie zajebistego bloga:D

geminus
geminus - 2010-04-07 23:52
To ciekawe. Ja tam tydzien lezalem i popijalem i jakos mnie zadne dzieci nie przesladowaly. Z fotki wyglada to na Victory Beach a tam jest raczej spokojnie. Jezeli tak to mieliscie pecha. Pozdrawiam.

patoholiday
patoholiday - 2010-04-13 08:37
Bylismy na Serendipity Beach i nie wiem czy to pech ale jesli tak to terz przesladowal ludzi ktorzy byli tam pzed nami i po nas. Choc mam nadzieje ze nikogo wiecej to nie spotka :)

patoholiday

Dominika i Maciek